BONJOUR reality|přehled nabídky RK

NOVINKY | BONJOUR reality

NOVINKY

Velikonoce

24.03.2016

Velikonoce jsou již na obzoru.

Obchody se předhánějí v nabízení velikonočního zboží, pokladny praskají ve švech, a předsváteční shon zase začíná dosahovat vrcholu příprav na pěti denní volno, které nás čeká...

Ideální období i k tomu, aby si každý kandidat na bydlení domluvil se svím makléřem prohlídky vhodné nemovitosti.

Hlavně ale nezapomínejme, o čem tyto svátky doopravdy jsou, skloňme na chvíli hlavy a poděkujme Mu za jeho oběť na kříži, kde vykoupil lidstvo z hříchů, bolestí a útrpení, a skrze toto vykoupení nabídl život věčný každému, kdo v Něj uvěří.

Valentýn!

14.2.2015

Všem našim klientům a nejen jim, přejeme krásného Valentýna!

smile

Milujte svého bližního tak, jak milujete sami sebe a nikdy vám nic nebude v životě chybět! smile A kdybyste kousek svoji lásky věnovali i nám- pak bychom měli pádný a nezpochybnitelný důvod, proč pokračovat po vašem boku při prodeji, pronájmu či výběru nemovitostí. smile 

Oslavte dnešní svátek podle svých nejlepších představ. smile

Valentyn-prani

Daň z nemovitosti aneb... "Berňák" si svoje ohlídá...

28.1.2015

Pouze do konce tohoto týdne- poslední možnost, podat přiznání k dani z nemovitosti aneb... "Berňák" si svoje ohlídá...

Pro všechny naše i nejen naše klienty, kteří se v uplynulém roce 2014 nově stali vlastníky nemovitosti, ať už koupí, výměnou, dědictvím či darem, se připomínáme s povinností podat si přiznání k dani z nemovitosti. Tato povinnost spočívá dle zákona pro každého, kdo se stal vlastníkem v předchozím roce a to nejpozději do 31.1.v roce následujícím. Letos tedy do 31.1.2015, pro nabytí nemovitosti v roce 2014. Zákon samozřejmě myslí nejen na pracovní dny, tj., že tím, že 31.1. připadlo na sobotu, tak se nejzazší termín automaticky posunul na 2.2.2015- pondělí, ale i na zapomnětlivce. Tedy, Finanční úřad poskytuje náhradní lhůtu dalších 5 pracovních dnů, po nejzazším termínu pro podání, tj.- definitivní datum, do kdy vám nehrozí pokuta je 6.2.2015. Přiznání můžete podat osobně na přepážce, přes internetový portál finanční správy, nebo zaslat poštou. Pozor, datum na poštovním razítku, při podání přiznání poštou, není směrodatné, v případě, že takto učiníte poslední den z výše uvedeného, pěti denního, náhradního termínu, který ministerstvo financí poskytuje, po 31.1.. 

Pak si to "Berňák" umí pěkně ohlídat, nestihnete- li i náhradní termín podání. Penále je ve výši 0,05% z dlužné částky za den, nejméně však 500,- Kč a strop je ukotven na částce 300 tis. Kč. 
Nejspíše nikoho netěší fakt, že bude muset ročně pak vydávat ze svého konta prostředky na další výdaje, které mu stát ukládá, ale lze se na to podívat i z pozitivní strany a to, že poté, co jednou výše uvedené přiznání na příslušný FÚ podáte, pak už to v následujících letech dělat nemusíte. Úřad si vás zaeviduje, vyměří vám odpovídající daň a bude vám rok co rok zasílat výměr i se složenkou, kterou už bude na vás, pouze uhradit. Na samotné placení ovšem spěchat nemusíte, poněvadž dle zákona máte na to čas do posledního dne měsíce května. Abyste si to dobře pamatovali- pokuste si tuto povinnost spojit s jinou podobnou a tou je úhrada poplatku za svoz komunálního odpadu, jehož termín je stejný, jako na zaplacení daně z nemovitého majetku. 
Po kliknutím SEM, jsme pro vás připravili možnost stáhnout si formulář Přiznání k dani z nemovitých věci, přílohy a pokyny přímo z webu finanční správy ČR.
Budete- li potřebovat poradit, neváhejte se na nás obrátit na email: info@bonjour.cz a nezapomeňte prosím uvést své jméno a číslo mobilu.

 

Všem klientům RK BONJOUR reality!

20.1.2015

Všem klientům RK BONJOUR reality se omlouváme, za z části neodpovídající popisek k této nemovitosti, který se vztahuje k nemovitosti jiné a nedopatřením se dostal do metráže tohoto videa. Aktuální popisek k inzerovanému bytu najdete pod fotogalerii inzerátu kliknutím ZDE. Děkujeme za pochopení.

Podpora prodeje RD 4+1 Podolí u Brna

ŘRD 4+1 Podolí u Brna- prodej16.10.2014

Podpořili jsme prodej další nemovitosti z nabídky naší RK BONJOUR reality a "oplachtovali" jsme Řadový rodinný dům 4+1 v Podolí u Brna. Plachta ladí s barvami domu a zároveň kontrastuje a tím i

láká pozornost kolemjdoucích či projíždějících. Věříme, že vzbudí i vaší pozornost a sjednáte si termín prohlídky s naším makléřem na mobiul: (+420) 603 515 761 nebo na emailu: info@bonjour.cz Více info o nemovitosti najdete zde: http://www.bonjour.cz/prodej_-rodinny-dum-4_1_-podoli-u-brna


Vážení majitele, prodávající- nečekejte a nespoléhejte se pouze na elektronická a papírová media. Budete.- li chtít zaujmout širší škálu potenciálních zájemců o váš dům, byt, pozemek či jakoukoliv jinou nemovitost, rádi vám poskytneme tuto zajímavou a funkční plachtu (banner) a posílíme tím intenzitu realizace vašeho záměru.¨
Proto neváhejte a volejte na:

mobil: (+420) 603 515 761, nebo pište na: info@bonjour.cz

Těšíme se na to, že vám budeme moci být nápomocní a též, že si naše služby budete moci vyzkoušet na ostro-ve spolupráci.

Podpora prodeje

0

10.10.2014

"Oplachtovali jsme" Dům 3+1 na Škroupové ul. v Brně a reakce zájemců na sebe nenechaly dlouho čekat. Zjistili jsme přitom, že ačkoliv prodej tohoto RD nějakou

dobu intenzivně inzerujeme a prezentujeme jak na inzertních webech, tak i v tisku, se o tomto prodeji někteří sousedé dozvěděli teprve po této akci...

Vážení prodávající, nečekejte a nespoléhejte se pouze na elektronická a papírová media. Budete.- li chtít zaujmout i kolem jdoucí a kolem projíždějící, rádi vám poskytneme tuto nádhernou plachtu (banner) a posílíme tím intenzitu realizace vašeho záměru.

Proto neváhejte a volejte na:
mobil: (+420) 603 515 761, nebo pište na: info@bonjour.cz

Těšíme se na to, že vám budeme moci být nápomocní a též, že si naše služby budete moci vyzkoušet ve spolupráci.

Financování s BONJOUR

Financovaní s BONJOUR

24.09.2014

Financování nemovitosti či jiné záležitostí je ne pokaždé snadná věc a stává se dosti často, že i banky nenachází pochopení pro naše potřeby či koničky.

Právě proto zvažujeme nabídnout všem zájemcům a ne na posledním mísě i naším klientům možnost vyřešit svoji situaci aniž by odchazeli s potupou a s nepořízenou z bankouvních ústavů.

Za nedlouho nabídneme všem klientům BONJOUR reality možnost nebankovního financování ne jen při koupě nemovitosti, ale i k naplnění jakoukoliv potřebu či přání. Zapisech v různých listin či registrů na získaní půjčky vliv mít nebude. Rozhodující je vlastnictví (jiné) nemovitosti, k zajištění vznikající pohledavky. Výše úvěru k čerpaní bude nastavená hodně, hodně vysoko. 

Těšme se.

 

Prodej RD 4+1 v Podolí u Brna

Prezence-rd-podoli-mensi_2

29.08.2014

Tato nemovitost dostala prezentace zvlášť,

tak aby mohla v klidu odhalit svůj půvab a nerušeně tak oslovit všechny zájemce o klidné, krásné a pohodlné bydlení na okraj Brna a nedaleko přírodního útvaru Mariánské údolí. kliknutím na text či obrázku zobrazíte celý web.

Chtěli byste pozemek na Měsíci?!

Moon13

13.06.2014

Tohle pro vás zatím zařídit žel neumíme, ale to co zvládáme perfektně,

je obchod s nemovitostmi v Brně a jeho blízkém okolí. Nabízíme kompletní služby při prodeji a pronájmu nemovitostí- od poradenství a stanovení prodejní ceny, přes vypracování odhadu pro banku či posudku pro FÚ, až po zřízení správy kupní ceny či podání přiznání k dani z převodu prodané nemovitosti. Financování pro kupující, stěhování či příprava nemovitosti k prodeji pro prodávající, jsou jen části z položek v portfoliu služeb, které na vás u BONJOUR reality čekají. Je vaše nemovitost „ležákem“ v nabídce jiných zprostředkovatelů a nevíte si rady jak dál? Máte dotazy? Pozemek na Měsíci pro vás nezařídíme, ale o to ostatní se postaráme s vaší 100% spokojeností. BONJOUR!!!

 

RK BONJOUR reality- řádným členem RKČR

Logorkcr

NOVINKY / ZAJIMAVOSTÍ

 • (°[]°)

  28.4.2017

  Lasky-casLÁSKY ČAS NEBO OSLAVA PRÁCE? 

  smile smilesmile 

kontaktní formulář .::ZAŠLETE NÁM::.

ANKETA: Plánujete letos prodat nemovitost

 1. Ano 2526
 2. Ano-musím 1681
 3. Teď ne 1237
 4. Ne 1244
 5. Počkám si... 1288